psychiatra warszawa
psychiatra warszaw – badania psychologiczne – porady psychologiczne

Kontrolowanie wydatków na opiekę zdrowotną – eksperyment w Massachusetts ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ustawa przyznaje również komisarzowi ubezpieczeniowemu uprawnienia do likwidacji podwyżek składek ubezpieczeniowych, które wynikają z nadmiernego wzrostu podstawowych opłat za dostawę. Stosowność wzrostu stawek opłat za dostawę zależeć będzie od tego, w jaki sposób porównają się ze wzrostem produktu państwowego Massachusetts w stanie Massachusetts (stan odpowiadający krajowemu produktowi krajowemu brutto) i wzrostowi całkowitych wydatków medycznych w danym regionie dostawcy. W połączeniu z płatnością globalną, ten organ pośrednio regulujący ceny dostawców byłby jednym z najsilniejszych narzędzi polityki dostępnych do kontroli kosztów. Od czasu uwolnienia ustawy, ustawodawcy stanowi opracowują własne propozycje, a debaty publiczne i otwarte zamknęły się. Wynik legislacyjny pozostaje niejasny. Podczas gdy państwo agresywnie realizuje swoje cele, innowacje w sektorze prywatnym prawdopodobnie przejęły inicjatywę. Przede wszystkim Blue Cross Blue Shield of Massachusetts, największy komercyjny ubezpieczyciel w Massachusetts, uruchomił Alternatywną Kontrakt Jakości (AQC) – oparty na globalnej płatności z dzielonymi oszczędnościami i wspólnym ryzykiem, a także zachętami motywacyjnymi za wydajność – z siedmioma dostawcami organizacji w 2009 r. Od tego czasu AQC został rozszerzony, aby objąć ponad tuzin organizacji dostawców i ponad 600 000 zarejestrowanych. Zachęcony przez organizacje dostawców i AQC, Harvard Pilgrim Health Care i Tumpts Health Plan, inni główni ubezpieczyciele państwa, wynegocjowali również globalne umowy o płatności z ich sieciami dostawców, co prawdopodobnie zwiększy liczbę zarejestrowanych w komercyjnych planach ubezpieczeniowych, które mają globalną płatność. uzgodnienia do ponad miliona.
Wreszcie, i być może najważniejsze, Centrum Medicare i Medicaid Innovation uruchomiło program Pioneer ACO w styczniu 2012 r. Z 32 zaawansowanymi organizacjami dostawców w całym kraju. Wśród nich jest 5 dużych organizacji we wschodnim Massachusetts (Atrius Health, Beth Israel Deaconess Physician Organization, Mount Auburn Cambridge Independent Practice Association, Partners Healthcare i Steward Health Care System), które razem zajmą się około 150 000 beneficjentami Medicare (około 75% Beneficjenci Medicare w rejonie Bostonu) na podstawie umów Pioneer. Dodatkowe organizacje oferujące usługi w tym kraju prawdopodobnie przystąpią do programu ACO Medicare Shared Savings jeszcze w tym roku.
Te synergistyczne działania publicznych i prywatnych płatników zaowocowały przełomowym momentem w opiece zdrowotnej w Massachusetts. Według naszych szacunków, jeśli Komisja Ubezpieczeń Grupowych, która kupuje ubezpieczenia dla pracowników państwowych, oraz Medicaid, płacą Medicare i komercyjni płatnicy do globalnej płatności, znacznie więcej niż połowa mieszkańców wschodniego Massachusetts będzie pod opieką dostawców działających w oparciu o ryzyko. Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej będą mieli możliwość i odpowiedzialność za kierowanie wykorzystaniem zasobów dla swoich organizacji, a dostawcy we wszystkich specjalnościach będą mieli silną motywację do lepszej koordynacji opieki, poprawy jakości i większego skupienia się na opiece skoncentrowanej na pacjencie. Wzorce referencyjne i ruchy pacjentów z jednego systemu dostawców do drugiego prawdopodobnie znacznie się zmienią
[więcej w: twitter kwiatkowskioff, inergy lublin, małgorzata ohme wikipedia ]

Tags: , ,

No Responses to “Kontrolowanie wydatków na opiekę zdrowotną – eksperyment w Massachusetts ad”

 1. Borys Says:

  Do tego non stop zimne ręce

 2. Captain Peroxide Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: prześcieradło jednorazowe[...]

 3. Alexander Says:

  pani doktor powiedziała, że i tak moga odrastać

 4. Konrad Says:

  Article marked with the noticed of: Opole ginekolog[...]

 5. Commando Says:

  Sporo informacji ale ciezko sie to czyta

Artykuł dotyczy tematów: inergy lublin małgorzata ohme wikipedia twitter kwiatkowskioff