psychiatra warszawa
psychiatra warszaw – badania psychologiczne – porady psychologiczne

The Evolving Primary Care Physician czesc 4

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W mojej własnej praktyce i innych, mogą pojawić się wczesne polecenia dotyczące rzeczy, którymi można zarządzać lokalnie przy pomocy silniejszych kanałów komunikacji – powiedziała. Sinsky dodała, że starała się zachować w swojej praktyce zakres, ucząc się wykonywania procedur, takich jak wspólne wstrzyknięcia i biopsje endometrium, oraz kultywując relacje ze specjalistami, z którymi może skorzystać w celu uzyskania porady, co pozwoli jej zarządzać większą liczbą warunków bez skierowania. Nacisk na opiekę zespołową
Ustawa o reformie służby zdrowia skupiła uwagę narodową na domach opieki medycznej skupionych na pacjencie oraz na koncepcji opieki zespołowej. Od kilku lat rezydencje rodzinne w Colorado prowadzą szkolenia dla młodych lekarzy w zakresie opieki zespołowej, szczególnie poprzez współpracę z lekarzami psychiatrycznymi i farmaceutami – powiedział Frank deGruy, profesor i przewodniczący medycyny rodzinnej na University of Colorado School of Medicine. Niedawno państwowe programy praktyki rodzinnej rozszerzyły także swoje zainteresowania na projektowanie i zarządzanie praktyką, ucząc w jaki sposób tworzysz zespół opieki, aby ludzie, których masz do dyspozycji, ćwiczyli na szczycie swojej licencji, dobrze się komunikowali i wspólnie tworzyli. praktyka stale mierząca i poprawiająca jej jakość – powiedział. Stażyści zareagowali entuzjastycznie na nowe podejście.
Powiedziałbym, że morale lekarzy rodzinnych w terenie jest prawie w toalecie, podczas gdy morale mieszkańców. . . a nowo nabytych lekarzy rodzinnych jest dobre , powiedział deGruy. Mamy ludzi, którzy myślą, że mogą zmienić świat.
Opieka zespołowa jest normą w niektórych dużych miejskich systemach opieki zdrowotnej w Kolorado, takich jak Kaiser Permanente i Denver Health, powiedział deGruy. Jednak w prywatnych praktykach ekonomia systemu refundacji i brak specjalistów medycznych i innych usług na obszarach wiejskich utrudnia lekarzom stosowanie modelu zespołowego nawet po przeszkoleniu. Największym problemem dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, którzy rozpoczynają praktykę, jest to, że nadal ciężko jest to zrobić finansowo – powiedział deGruy. Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej starają się postępować właściwie, wobec bardzo silnych zachęt do robienia czegoś niewłaściwego .
W obliczu starzenia się populacji pacjentów z rosnącymi potrzebami medycznymi, internista z Północnej Karoliny Douglas Kelling radykalnie wymyślił własną praktykę w 1994 r., Stając się pionierem modelu zespołowego. W tym czasie Kelling był solowym praktykiem w Concord w Północnej Karolinie, zatrudnionym przez miejscowy szpital, który wspiera jego praktykę. Dziś prowadzi znacznie rozszerzoną praktykę, która obejmuje dwóch innych lekarzy, sześciu asystentów lekarza i dwóch lekarzy farmacji, a także osobę prowadzącą sprawę, planującego absolutorium i innych pracowników. W przeszłości obejmowała także praktykujących pielęgniarki. Widzi pacjentów w swoim biurze przez 41 dni w tygodniu, opiekuje się hospitalizowanymi pacjentami, spędza wieczory i weekendy opracowując i aktualizując pisemne protokoły, które określają standardowe schematy leczenia dla różnych schorzeń. Po zaakceptowaniu norm krajowych, stosuje je
[podobne: antserwis, apteka gemini suwałki, małgorzata ohme wikipedia ]

Tags: , ,

No Responses to “The Evolving Primary Care Physician czesc 4”

 1. Junkyard Dog Says:

  lekarze nie chcą dawać skierowania na badania i do specjalistów

 2. Eliza Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: olej babassu[...]

 3. Suicide Jockey Says:

  Chirurg plastyczny w czasie liftingu widzi, gdzie podano kwas hialuronowy

 4. Breadmaker Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: implanty warszawa cena[...]

 5. Nikola Says:

  z moim samopoczuciem po samym hormonie było kiepsko

Artykuł dotyczy tematów: antserwis apteka gemini suwałki małgorzata ohme wikipedia