psychiatra warszawa
psychiatra warszaw – badania psychologiczne – porady psychologiczne

Wartość federalizmu w określaniu podstawowych świadczeń zdrowotnych cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 7th, 2018

W ramach ACA państwa są odpowiedzialne za tworzenie giełd ubezpieczeń zdrowotnych, zachowują podstawową odpowiedzialność za regulowanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i nadal mają dużą swobodę w zakresie projektowania i administrowania programem Medicaid. Jednolite standardy krajowe są sprawiedliwe – i zawsze są atrakcyjne dla osób, które uważają, że wybrane standardy będą zgodne z ich wartościami i preferencjami. Ale w tym środowisku niepewności, z dużą wcześniejszą lokalną zmiennością na rynkach ubezpieczeniowych i znacznym sporem wokół fundamentalnej wartości podziału ryzyka, przyjęcie federalizmu w definiowaniu EHB to nie tylko dobra polityka – to dobra polityka.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1200693) został opublikowany 8 lutego 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z National Academy for State Health Policy, Washington, DC.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Centrum informacji dla konsumentów i nadzoru nad ubezpieczeniami, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej. Biuletyn zasadniczych korzyści zdrowotnych. 16 grudnia 2011 r. (Http://cciio.cms.gov/resources/files/Files2/12162011/essential_health_benefits_bulletin.pdf.)

2. 42 USC § 18022.

3. Mello MM, Brennan TA. Kontrowersje wokół chemioterapii wysokodawkowej z autologicznym przeszczepem szpiku kostnego na raka piersi. Health Aff (Millwood) 2001; 20: 101-117
Crossref Web of Science Medline
4. Instytut medycyny. Niezbędne korzyści zdrowotne: równoważenie zasięgu i kosztów. Washington, DC: National Academies Press, 2012.

5. Kalifornijski program przeglądu świadczeń zdrowotnych. Kalifornijskie mandaty na świadczenia państwowe i Podstawowe świadczenia zdrowotne ustawy Affordable Care Act. Issue brief 2011-01 (http://chbrp.org/documents/ACA-EHB-Issue-Brief-011211.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (4)
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z Alanem Weilem na temat roli państw w realizacji ustawy Affordable Care Act. (22:46) Pobierz
[patrz też: ortodoncja wrocław, aromatyzacja testosteronu, zalecenia po wyrwaniu zęba ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Artykuł dotyczy tematów: aromatyzacja testosteronu ortodoncja wrocław zalecenia po wyrwaniu zęba