psychiatra warszawa
psychiatra warszaw – badania psychologiczne – porady psychologiczne

Wskazówki dotyczące Bartartisan Medicare Reform cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Odpowiedź zależy przynajmniej częściowo od tego, czy motywowanie seniorów do szukania najlepszej wartości i dawanie planów elastyczności w organizowaniu i dostarczaniu usług może spowolnić wzrost kosztów planu. Włączając tradycyjne Medicare (które będą podlegały decyzjom IPAB) jako jedną z opcji oferowanych, zarówno Rivlin-Domenici, jak i Wyden-Ryan mogą stanowić elementy przyszłego kompromisu. Wreszcie, potrzeba zreformowania opieki w Medicare może być obszarem największej zgody w całym spektrum politycznym. Nawet ci, którzy najbardziej świętują sukces Medicare w poszerzaniu dostępu seniorów do opieki, ogólnie zgadzają się, że program zapewnia zbyt wiele nieskoordynowanej, fragmentarycznej opieki dla populacji, która charakteryzuje się przewlekłą chorobą. Istnieją ważne różnice poglądów na temat tego, jak najlepiej zmienić system dostarczania i kto powinien prowadzić tę transformację, ale rozczarowanie i frustracja obecnym systemem refundacji nie mogły być silniejsze.
Rośnie również zgoda, że system opłat za usługi, taki jak Medicare, który zwraca lekarzom około 7000 usług dyskretnych, jest niespójny z uzyskaniem koordynacji opieki wymaganej przez seniorów z wieloma chorobami przewlekłymi lub złożonymi potrzebami w zakresie opieki. Dla mnie to rosnące rozczarowanie z zachęt i nagród medycyny za usługi jest najbardziej zaskakującą ewolucją w myśleniu o minionym ćwierćwieczu i oferuje największą obietnicę sukcesu w opracowaniu zamiennika, niezależnie od jego parametrów.
Nie zminimalizowałbym problemów związanych z osiągnięciem porozumienia w sprawie właściwego zaprojektowania przyszłego systemu dostaw, sposobów osiągnięcia tego projektu i strategii na rzecz stabilności finansów publicznych. Ale pomimo głębokich różnic filozoficznych partii, obszary porozumienia rozwijają się, nawet w tych najbardziej ubogich czasach. Czasami ważne jest, aby świętować nawet te małe, tymczasowe sukcesy.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1200914) został opublikowany 7 marca 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Project HOPE, Bethesda, MD.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Wyden R, Ryan P. Gwarantowane wybory w celu wzmocnienia Medicare i bezpieczeństwa zdrowotnego dla wszystkich: opcje dwupartyjne na przyszłość (http://budget.house.gov/uploadedfiles/wydenryan.pdf).

2. Podsumowanie ustawy Medicare z 2003 r. – Prawo publiczne 108-173 (http://www.nls.org/conf2004/summary-medicare-act-2003.htm).

3. Komisja Izby Reprezentantów ds. Budżetu. Droga do dobrobytu: przywracanie obietnicy Ameryki – rezolucja budżetowa na rok 2012 (http://budget.house.gov/fy2012budget).

4. Zmiana w przewidywanych wydatkach na Medicare, 2010-2019, od marca 2009 r. Do sierpnia 2010 r. Waszyngton, DC: Fundacja rodzinna Henry ego J. Kaisera (http://facts.kff.org/chart.aspx.cb=58&sctn=169&ch= 1805).

5. Grupa zadaniowa ds. Redukcji zadłużenia. Przywracanie przyszłości Ameryki. Washington, DC: Bipartisan Policy Center (http://www.bipartisanpolicy.org/projects/debt-initiative/about).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (9)
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z Gail Wilensky o możliwych kierunkach dwupartyjnych reform Medicare (16:08) Pobierz
[przypisy: apteka gemini suwałki, małgorzata ohme wikipedia, inergy lublin ]

Tags: , ,

No Responses to “Wskazówki dotyczące Bartartisan Medicare Reform cd”

 1. Vortex Says:

  Jeśli nie chorujesz na jakaś popularną znaną przez lekarza chorobę

 2. Bearded Angler Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: gabinet kosmetyczny[...]

 3. Celtic Charger Says:

  stłuczenie, ból mięśniowy, czy nerwoból

 4. Sofa King Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do laser frakcyjny warszawa[...]

 5. Twitch Says:

  Też podejrzewam u siebie nietolerancję laktozy

 6. Chocolate Thunder Says:

  [..] Cytowany fragment: medycyna estetyczna lublin[...]

 7. Guillotine Says:

  Ból podbrzusza i swędzenie odbytu

Artykuł dotyczy tematów: apteka gemini suwałki inergy lublin małgorzata ohme wikipedia