psychiatra warszawa
psychiatra warszaw – badania psychologiczne – porady psychologiczne

The Evolving Primary Care Physician ad 5

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Kiedy tego nie robią, przeprowadza badania niezbędne do opracowania protokołu opartego na dowodach. Odkryliśmy, że 98 lub 99% wszystkich pacjentów, z naszymi systemami i ścieżkami, może być zarządzanych przez asystentów lekarza i praktykujących pielęgniarki – powiedział. Są upoważnieni, aby iść do przodu i robić to, co oczywiste. To uwalnia mnie do robienia tego, co lubię najbardziej. . . dbać o pacjentów tam, gdzie jest szara strefa, gdzie nie ma najlepszego sposobu, by sobie z tym poradzić.
Niezależnie od tego, czy pacjent widzi Kellinga, czy asystenta lekarza jako głównego dostawcę usług opieki zdrowotnej, każda wizyta może obejmować również interakcje z innymi członkami zespołu. Na przykład pacjent przyjmujący warfarynę zobaczyłby lekarza farmacji w celu monitorowania i dostosowania tego leku, a pacjenci z nadciśnieniem mogliby porozmawiać z pielęgniarką, która jest przeszkolona, aby doradzać pacjentom w następstwie dietetycznych podejść do diety przeciwnadciśnieniowej (DASH). Inna pielęgniarka pomaga nieubezpieczonym pacjentom w wypełnianiu dokumentacji rejestracyjnej programów, które zapewniają bezpłatne leki na receptę. To spotkanie z systemem – powiedział Kelling. Chociaż oczywiście widzenie mnie jest ważne, istnieją pewne inne aspekty opieki nad pacjentem , które inni pracownicy mogą poradzić sobie lepiej niż ja.
Jako lekarz czwartej generacji, Kelling jest dumny ze skuteczności swojej praktyki w opiece nad dużą populacją, w tym u pacjentów z wieloma chorobami przewlekłymi. Powiedział, że większość szkoleń dla rezydentów to szkolenie, by być Samotnym Łowcą, gdzie jedna osoba wchodzi i ma być wszystkim dla wszystkich ludzi. Jego własne podejście polega na uczynieniu opieki medycznej bardziej podobną do NASCAR , z lekarzem jako kierowca i inni członkowie zespołu odpowiedzialni za paliwo i opony. Ty jako lekarz jesteś odpowiedzialny, ale jeśli nie pozwolisz innym ludziom robić tego, co robią najlepiej, nigdy nie odniesiesz sukcesu.
Reformy w edukacji
Wytwarzanie liczby i rodzaju lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, których potrzebuje kraj, będzie wymagało rekrutacji większej liczby zróżnicowanych studentów medycyny – w tym większej liczby z zaniedbanych obszarów i populacji – oraz zreformowania systemu i rozszerzenia warunków szkolenia pracowników służby zdrowia, prognozował George Thibault, prezes Macy Fundacja. Thibault, była profesor medycyny i edukacji medycznej w Harvard Medical School, przypomniała sobie, że w zeszłym roku mieszkaniec podstawowej opieki medycznej w Massachusetts General Hospital powiedział mu, że nie będzie jej wygodnie chodzić do ambulatoryjnej praktyki, ponieważ nie czuje, że ona . d nauczył się umiejętności potrzebnych w opiece ambulatoryjnej. Prawdopodobnie powinniśmy używać Kaisers i ośrodków zdrowia na świecie bardziej niż jesteśmy teraz jako ustawienia treningowe, powiedział Thibault. Jeżeli mieszkańcy nigdy nie opuszczają OIT. . . nigdy nie będą mieli poziomu komfortu, aby wyobrazić sobie pracę w otoczeniu społeczności.
Dodał, że śledzenie studentów zainteresowanych różnymi ścieżkami kariery powinno rozpocząć się znacznie wcześniej niż obecnie. Ktoś, kto chce wiejskiej scenerii, musi mieć doświadczenia, które go do tego przygotują – nie pracuje w dużej klinice śródmiejskiej – powiedział. Doświadczenia szkoleniowe potrzebują więcej, aby dopasować się do ścieżki kariery. Zarówno czas trwania, jak i zawartość szkoły medycznej i szkolenia na pobyt stały mogą się różnić w zależności od celów zawodowych lekarzy.
[więcej w: badoo olsztyn, laserowa korekcja wzroku szczecin, gemini chojnice ]

Tags: , ,

No Responses to “The Evolving Primary Care Physician ad 5”

 1. Julian Says:

  Co z suplementami diety zalecanymi

 2. Tough Nut Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu grzybica[...]

 3. Trip Says:

  mają podpisaną umowę z NFZ na pełną refundację takiego zabiegu? 

 4. Ida Says:

  Article marked with the noticed of: fizjoterapia kursy warszawa[...]

 5. Kinga Says:

  Nie podoba mi sie to co sie dowiedzialem

 6. Karolina Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: rehabilitacja kregoslupa[...]

 7. Róża Says:

  Dieta jest najważniejsza

Artykuł dotyczy tematów: badoo olsztyn gemini chojnice laserowa korekcja wzroku szczecin