psychiatra warszawa
psychiatra warszaw – badania psychologiczne – porady psychologiczne

The Evolving Primary Care Physician ad 6

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Liczba i rodzaj akredytowanych programów dla lekarzy szkolących w różnych specjalnościach powinny również być bardziej dopasowane do potrzeb danego kraju, zasugerował Thibault. Fundacja Macy koncentruje się również na rozwoju edukacji interdyscyplinarnej, dofinansowaniu na około 20 uniwersytetach i systemach opieki zdrowotnej, na pilotażowych programach nauczania studentów medycyny, studentów pielęgniarstwa i innych pracowników służby zdrowia, którzy pracują razem w zespołach, zaczynając od wczesnej edukacji. Obecnie profesjonalizujemy każdego z osobna i tylko wtedy, gdy są w pełni ukształtowani, wykonujemy miksowanie – powiedział Thibault. Każdy zawód ma swoją własną kulturę, więc nie jest zaskakujące, że nie działają dobrze razem.
Uważa, że regularne szkolenia i doświadczenie we współpracy z innymi specjalistami powinny być włączone do całej szkoły medycznej i pobytu. Musisz nauczyć się zarówno być liderem, jak i być członkiem zespołu, ponieważ wszyscy będziemy grać na tym całym gradiencie ról – powiedział Thibault. Naprawdę wierzę, że nigdy nie będziemy mieć systemu opieki zdrowotnej, którego chcemy i potrzebujemy, chyba że zwracamy większą uwagę na to, jak szkolimy ludzi, aby do niego wkroczyli.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Dr Okie jest dziennikarką medyczną i klinicznym asystentem profesora medycyny rodzinnej w Georgetown University School of Medicine w Waszyngtonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Podsumowanie konferencji, Atlanta 2011 – Zapewnienie skutecznej siły roboczej lekarzom w Stanach Zjednoczonych: zalecenia dotyczące reformy edukacji medycznej absolwenta w celu zaspokojenia potrzeb społeczeństwa. New York: Josiah Macy Jr. Foundation (http://josiahmacyfoundation.org/docs/macy_pubs/Macy_GME_Report,_Aug_2011.pdf).

2. Dower C, O Neil E. Główna siła robocza zajmująca się opieką zdrowotną w Stanach Zjednoczonych. Raport z syntezy badań nr. 22. Princeton, NJ: Fundacja Roberta Wooda Johnsona, lipiec 2011 r. (Http://www.rwjf.org/pr/product.jsp.id=72579).

3. Margolius D, Bodenheimer T. Przekształcanie podstawowej opieki zdrowotnej: od praktyki w przeszłości do praktyki w przyszłości. Health Aff (Millwood) 2010; 29: 779-784
Crossref Web of Science Medline
4. Mechanik D, McAlpine DD, Rosenthal M. Czy wizyty u pacjentów są coraz krótsze. N Engl J Med 2001; 344: 198-204
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
5. Sung SH, Price M, Tallman K, et al. Wizyty ambulatoryjne: wyciskasz 22 minuty na 19-minutową wizytę. Zaprezentowany na 10. dorocznej konferencji sieci badawczej HMO, Dearborn, MI, 3-5 maja 2004 r. (Plakat).

Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (18)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (5)
[podobne: coqlila, apteka gemini wejherowo, apteka gemini suwałki ]

Tags: , ,

No Responses to “The Evolving Primary Care Physician ad 6”

 1. Spider Fuji Says:

  Ja tam swoje wiem

 2. Przemysław Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: olej lniany[...]

 3. Kaja Says:

  A ja myslalam, ze mi magnezu brakuje

 4. Scrapper Says:

  [..] Cytowany fragment: jacuzzi[...]

 5. Midnight Rambler Says:

  takie czasy nastały i gotujemy się w falach radiowyc

Artykuł dotyczy tematów: apteka gemini suwałki apteka gemini wejherowo coqlila