psychiatra warszawa
psychiatra warszaw – badania psychologiczne – porady psychologiczne

The Evolving Primary Care Physician cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Często podczas spotkań z pacjentami, powrót lekarza jest odwrócony, ponieważ on lub ona wprowadza dane do komputera , zauważył. Jednak dla pacjentów rozmowa z lekarzem i bycie badanym ma zarówno wartość rytualną, jak i terapeutyczną, oprócz jej znaczenia dla gromadzenia informacji. Ważone krajowe średnie zadowolenia lekarzy. Dane pochodzą z badania społecznościowego badania lekarskiego, okresowego badania kilku tysięcy lekarzy przeprowadzonego przez Centrum Studiów nad Zmianą Systemu Zdrowia.

Kocham technologię, ale myślę, że odkrywamy, że relacja lekarz-pacjent jest ponadczasowa – powiedział Verghese. Nie można go porzucić, ponieważ mamy lepsze testy i możemy pozbyć się ludzkiego interfejsu .
Verghese prowadzi kampanię na rzecz poszerzania nauczania diagnostyki przyłóżkowej podczas klinicznych lat szkoły medycznej i twierdzi, że nowo wyszkoleni lekarze powinni przejść badanie kliniczne o wysokich stawkach , podobne do tych wymaganych w niektórych innych krajach, jako warunek wyżywienia certyfikacja w medycynie wewnętrznej lub praktyce rodzinnej. Szkoły medyczne rutynowo oceniają umiejętności komunikacyjne uczniów. Niedawno para z Chicago przekazała 42 miliony dolarów na University Medical Center w Chicago, aby założyć instytut w celu poprawy stosunków między lekarzem a pacjentem. Nawet, gdy spotkania są krótkie, można faktycznie szkolić lekarzy, aby wykonywali czynności interpersonalne, które sprawiają, że pacjenci czują się bardziej zaangażowani w ich dobro , powiedział mechanik Rutgers.
Niektóre dowody wskazują na zawężenie zakresu praktyki lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. W niedawnym badaniu lekarzy rodzinnych przeprowadzonym przez American Board of Family Medicine (ABFM) 80-90% respondentów nie wydało żadnego czasu na opiekę przedoperacyjną, pooperacyjną lub macierzyńską; 60% stwierdziło, że nie spędzali czasu na chirurgii biurowej; 55% powiedziało, że nie poświęcali czasu na zdrowie psychiczne; a ponad 25% stwierdziło, że nie widzi dzieci. W liście przesłanym pocztą elektroniczną do członków specjalności, którzy zgłosili te odkrycia, Warren Newton, przewodniczący ABFM i prodziekan ds. Edukacji w Szkole Medycznej University of North Carolina, zauważyli, że dane były wstępne, ale wywołały pytanie: Dlaczego czy to się dzieje i co powinniśmy z tym zrobić.
Newton wyjaśnił w wywiadzie, że dane pochodzą z ankiet internetowych, które 70 000 certyfikowanych przez rodzinę lekarzy rodzinnych musi regularnie uzupełniać, aby utrzymać swoją certyfikację. Zauważył, że odsetek lekarzy rodzinnych, którzy zgłaszają opiekę nad dziećmi, gwałtownie spadł w ostatnich latach, co może być związane ze wzrostem liczby lekarzy zatrudnionych w zintegrowanych systemach opieki zdrowotnej. Jako że interniści ogólni są w mniejszej ilości niż pediatrzy, systemy opieki zdrowotnej częściej wdrażają lekarzy rodzinnych do opieki nad dorosłymi – powiedział. Zasugerował, że wyniki badania mogą lekceważyć odsetek lekarzy rodzinnych, którzy leczą problemy ze zdrowiem psychicznym, ponieważ lekarze mogą zakładać, że pytanie to nie obejmuje przepisywania leków do leczenia depresji.
Wraz z rozprzestrzenianiem się szpitali i szybkim rozszerzaniem wiedzy medycznej, zakres praktyki wielu internistów również zmalał, zauważył Sinsky
[podobne: futcoins pl, inergy lublin, gemini chojnice ]

Tags: , ,

No Responses to “The Evolving Primary Care Physician cd”

 1. Milena Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: implanty bielsko[...]

 2. Brajan Says:

  Ostatnio nabawiłam się kontuzji podczas rozciągania

 3. Bearded Angler Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: brzydki zapach z ust[...]

 4. Izabela Says:

  chyba przejdę się do trzeciego lekarza i zobaczymy co powie na ten temat

 5. Broomspun Says:

  [..] Cytowany fragment: psychoterapia kielce[...]

 6. Little Cobra Says:

  To sa oficjalne informacje medyczne

Artykuł dotyczy tematów: futcoins pl gemini chojnice inergy lublin