psychiatra warszawa
psychiatra warszaw – badania psychologiczne – porady psychologiczne

Wskazówki dotyczące Bartartisan Medicare Reform

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zanim senator Ron Wyden (D-OR) i przedstawiciel Paul Ryan (R-WI) przedstawili swoje Dwustronne opcje na przyszłość 15 grudnia 2011 r., Pogląd, że Demokraci i Republikanie zgodzili się co do niektórych aspektów Medicare, mógł wydawać się nie do pomyślenia. Ale parowanie liberalnego demokratę, który od dawna pracował nad reformami służby zdrowia i konserwatywnym republikaninem, głównie znanym z pracy nad kwestiami budżetowymi, sugeruje, że strony mogą osiągnąć kompromis w sprawie reformy Medicare. Oczywiście znacząca reforma prawdopodobnie nie nastąpi w 2012 r .: żadna znacząca reforma prawdopodobnie nie nastąpi, dopóki społeczeństwo nie wyśle wyraźniejszego sygnału o rodzajach zmian, które będzie tolerować, co nie będzie możliwe przed wyborami upadku. Jednak niektórzy Republikanie i Demokraci wydają się zasadniczo zgadzać się co do pewnych zmian, które mogą uczynić Medicare bardziej skutecznym, skutecznym i stabilnym finansowo – nawet jeśli żadna z tych zmian nie jest powszechnie akceptowana przez żadną ze stron jako pożądana lub nawet możliwa do zaakceptowania. Po pierwsze, od dłuższego czasu trwa dyskusja na temat podniesienia wieku uprawniającego Medicare z 65 do 67 lat, jak ma to miejsce w przypadku ZUSu. Mimo że niektórzy demokraci nadal są kontrowersyjni, ta zmiana polityki została postawiona na stole przez prezydenta Baracka Obamę w ramach pakietu kompromisowego. Z 78 milionami pokoleń wyżu demograficznych, które kwalifikują się do Medicare w ciągu następnych 18 lat, ostatecznie podwojenie liczby beneficjentów, zwiększenie wydatków ze względu na starzenie się społeczeństwa i większą długowieczność sprawia, że taka zmiana wydaje się bardziej przekonująca.
Jak zauważają jednak przeciwnicy, oszczędności wynikające ze zwiększenia wieku kwalifikowalności o 2 lata prawdopodobnie nie byłyby duże, ponieważ najmłodsi seniorzy są najzdrowsi. Ponadto, jeśli Medicare ich nie pokryje, 65- i 66-latkowie będą musieli nadal pracować, aby uzyskać zasięg od pracodawców (co, można by argumentować, byłoby lepsze dla nich i dla gospodarki, zakładając, że gospodarka poprawia się wystarczająco, aby wygenerować potrzebne miejsca pracy) lub otrzymają subsydiowany zasób z giełd ubezpieczeń zdrowotnych, które zostały stworzone w ramach ustawy Affordable Care Act (ACA). Omówiono wpływ takiej zmiany na ogólne wydatki, ale wpływ na wydatki federalne może być korzystny.
Po drugie, pomimo wcześniejszych kontrowersji związanych z podejściem, Medicare coraz częściej przyjmuje zasady wiążące korzyści z dochodami, bez generowania dużego popędu. Fundusze Medicare są już powiązane z dochodami, ponieważ program jest finansowany z połączenia podatku od wynagrodzenia uzyskanego z dochodu, który od 2013 r. Będzie pobierany od wszystkich innych dochodów, a także z wkładu z ogólnym dochodem zdominowanego przez wpływy z dochodów osobistych podatki.
Z biegiem czasu świadczenia są również związane z dochodami. Przez lata seniorzy o niskich dochodach, którzy nie są wystarczająco biedni, aby zakwalifikować się do Medicaid, mieli część swoich składek, odliczeń i pokryć. Zarówno Ustawa o modernizacji Medicare, jak i ACA, zmniejszyły subsydia dla seniorów o wyższych dochodach.2 Od 2007 r. Seniorzy z wysokimi dochodami otrzymywali jedynie 25% dotację na premie części B (które obejmują przede wszystkim usługi lekarza), zamiast 75% inni seniorzy otrzymują. Osoby starsze o wysokich dochodach otrzymają również mniejsze dopłaty do części D, świadczenie na receptę
[patrz też: badoo olsztyn, antserwis, apteka gemini suwałki ]

Tags: , ,

No Responses to “Wskazówki dotyczące Bartartisan Medicare Reform”

 1. Oliver Says:

  Trzeba przede wszystkim dbać o siebie i zdrowe nawyki

 2. Oskar Says:

  [..] Cytowany fragment: chirurg stomatolog warszawa[...]

 3. Julita Says:

  Mam nadzieję że nastąpią jakieś zmiany w diagnozie

 4. Twitch Says:

  [..] Cytowany fragment: wypełnianie zmarszczek[...]

 5. Nicola Says:

  Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego

 6. Ada Says:

  Article marked with the noticed of: forum dentystyczne[...]

 7. Maksymilian Says:

  to lepiej na wszelki wypadek wyciąć

Artykuł dotyczy tematów: antserwis apteka gemini suwałki badoo olsztyn